Candan Erçetin'den ilginç istekler!

''Evliliğimizin birinci ayını kutluyoruz, bizim içinde şarkı söyle''

27 Ocak 2014 09:52
Candan Erçetin'den ilginç istekler!
CANDAN ERÇETİN:

Bunun ayrı bir ayı, 40 yılı yok. Bende de pek umutlu şarkı yok!

CANDAN SAHNEYE ‘FİŞEK’ GİBİ ÇIKTI!

Seyirci Günay'da Candan Erçetin'e şöyle seslendi:

Candan bize dertli söyle!


Türkiye’nin tek gazinosu ve en elit eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Romantik Şarkıların Prensesi’ Candan Erçetin sahneye çıktı.

Candan Erçetin’den önce Recep Aktuğ, Günay’ın misafirlerine, kah eskilerden kah günümüzden söylediği şarkılarla müzik ziyafeti sundu.

Müzik çalışmalarına 1978 senesinde 15 yaşında İstanbul Belediyesi Şan Okulu’na kaydolarak adım atan Candan Erçetin bu sene müzikle iç içe 36’ıncı yılını kutluyor.

Ünlü sanatçının son sahne sınavında, hayranları Günay’ı ‘İğne atsan yere düşmeyecek’ şekilde doldurmuştu. Candan Erçetin’i Günay’da izleyenler arasında Ömer Üründül, Necati Çalışkan, İsmet Acar, Esra Bozok, Figen Azer, Hayrettin Başer, Reslihan Kalyon, Profesör Dr. Temel Yılmaz ve Profesör Dr. Ülker Öneş gibi cemiyetin tanınmış isimleri de vardı.

SAHNEYE FİŞEK GİBİ ÇIKTI!

Candan Erçetin sahneye hem Fransızca hem Türkçe seslendirdiği ‘Bak Bir Varmış, Bir Yokmuş’ isimli 60’lı yıllara ait hareketli şarkıyla ve kelimenin tam anlamıyla ‘fişek gibi’ çıktı.

Daha programının ilk şarkısında dinleyenlerini coşturmayı başaran Candan Erçetin dinmeyen alkışlar arasında hayranlarına teşekkür etti.

Ardından, kendi tabiriyle ‘Dertli Şarkılar’a geçti. Bahar, Yalan, Ben Böyleyim, Tek Başına, Sessiz Gemi, Yağmur, Sen Üzgün, Ben Üzgün, Olmaz şarkılarını peş peşe söyledi.

‘Olmaz’ şarkısını bitirdiğinde ünlü sanatçı hayranlarına şunları söyledi: “Biliyorum siz bu kederi seviyorsunuz ama biraz da hareketli şarkılara geçelim mi, ne dersiniz ?”

“EVLİLİĞİMİZİN BİRİNCİ AYINI KUTLUYORUZ. BİZİM İÇİN ŞARKI SÖYLE!”

Bu soruya dinleyenler hep bir ağızdan “Devam” diye bağırdılar.
Candan Erçetin “Peki yine söyleyeceğim ama dilerseniz şimdi biraz daha umutlu bir şarkı söyleyeyim” diyerek ‘Elbette’ isimli çok sevilen şarkısını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Sahneden, o gecce doğum günlerini kutlayan hayranlarının sevincini de paylaşan sanatçı onlar için ‘Hapy Birth Day’ şarkısını söyledikten sonra bir çiftten şöyle bir istek geldi:
“Biz de evliliğimizin birinci ayını kutluyoruz. Bizim için de bir şarkı söyle!”

Sanatçı, evliliklerinin birinci ayını kutlayan Uğur ve Kübra isimli çifti önce tebrik etti, sonra şunları söyledi:

“Bu güzel bir şey ama evlilik kutlaması böyle aylık olmaz. Her ay, her ay kutlanarak gidilmez biliyorsunuz değil mi ? Daha yolun başındasınız. Bu işin öyle bir ayı, 40 yılı yok. Ben de de o kadar çok umutlu şarkı yok!”

Sanatçı daha sonra genç çift için, Çiğdem Talu ile Melih Kibar’dan ‘Sevdan Olmasa’ isimli eseri okudu.

Şarkı gittiğinde bir grup dinleyiciden de şöyle bir istek geldi:
“Bir de 40 yıllıklar için söylesene!”
Sanatçı onlar ve tüm sevenler için de sevda dolu şarkılarını peş peşe seslendirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Candan Erçetin , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz