Günay sezonu Candan Erçetin'le açtı!

Günay Restaurant yeni sezona Candan Erçetin ile ‘Merhaba’ dedi.

07 Ekim 2013 09:50
Günay sezonu Candan Erçetin'le açtı!
İstanbul’un en kaliteli eğlence mekanı Günay Restaurant yeni sezona önceki gecce Candan Erçetin ile ‘Merhaba’ dedi. Ünlü sanatçıdan önce Günay’da Sinan Erkoç sahne aldı.

‘Milyonlarca Kuştuk’ isimli ‘16’ıncı albümünü geçtiğimiz Haziran ayında çıkartan Erçetin, gece boyunca hem eski şarkılarını, hem de son albümünden parçalar seslendirdi. Kah 60’lı, 70’li yıllardan, kah günümüzden söyledi.

Candan Erçetin, Günay sahnesine duman rengi, ince askılı şık bir sahne kıyafetiyle çıktı. Elbisenin belindeki parıldayan göz alıcı kemer, kollarında ve kulaklarında bulunan takılarla son derece uyumluydu.


NEŞELİ ŞARKI İSTEMEDİLER!

Sanatçı programı, ilk kez 1997 yılında söylediği ‘Yalan şarkısıyla’ açtı… Ardından son albümünden ‘Yağmur’u seslendirdi. Sonra da Ayten Alpman’ın meşhur ettiği ‘Tek Başına’ ve ‘Üzgünüm’ parçalarını söyledi. Kendisine eşlik eden hayranlarına teşekkür eden Candan Erçetin önündeki nota sehpasındaki defterini karıştırıp , “Haydi bakalım, şimdi de biraz neşenelim” diyerek hareketli bir şarkıya girmek istedi. Ancak bir anda itirazlar yükselince çok şaşırdı. Ünlü şarkıcı, “Böyle iyi!” diyen konuklara tebessüm ederek, “Madem dertlenmek istiyorsunuz, öyle söylerim. Hani bir an, neşeleniriz diye düşünmüştüm” dedikten sonra ‘Kırık Kalpler Durağı’nı söyledi. Büyük alkış alan sanatçı, teşekkür ettikten sonra, “Kalpler kırık galiba” diyerek gülümsedi.


ÖNCE DERTLİ ŞARKILAR SONRA EGE HAVASI!

‘Sensizlik’ isimli romantik şarkısını hayranlarıyla birlikte okuyan Candan Erçetin ‘Unutama Beni’ şarkısına geçtiğinde bütün Günay hep bir ağızdan ona eşlik ediyordu.

Programının ikinci bölümüne turuncu bir elbiseyle çıkan sanatçı gece boyunca Türkçe ve Fransızca şarkılarla hayranlarını romantizmin derinliklerine taşıdı. Programının son yarım saatinde ise söylediği Ege ve Trakya havalarıyla herkesi coşturdu.

Saatler 01.30’u gösterirken Günay’da tüm konuklar ellerinde peçeteleriyle ayaktaydı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Candan Erçetin , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz