Candan Erçetin farkı!

Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Candan Erçetin, 20 Nisan geccesi Cratos’ta her zamanki zarafetiyle ve geniş repertuarıyla izleyenlere unutulmaz bir gecce yaşattı.

22 Nisan 2013 10:13
Candan Erçetin farkı!
Hafta sonu Cratos’u dolduran yaklaşık 750 kişi, Candan Erçetin’in 2.5 saatlik sahne performansı ile muhteşem bir gecce yaşadılar. Candan Erçetin 2 bölüm olarak verdiği konserinin ilk bölümünde kendi parçalarının en unutulmaz slowlarını seslendirdi.

Konser başından duygusal anlar yaşatan Erçetin, konserinin ikinci bölümünde ise hareketli parçaları ve oyun havaları ile izleyenleri adeta coşturdu. Muhteşem yorumu kadar giydiği kostümleriyle de geceye damgasını vuran Candan Erçetin’in kostümünün altına ayakkabı giymemesi dikkat çekti. Kıbrıs’ı ikinci memleketi olarak gördüğünü hep dile getiren sanatçının seslendirdiği tüm parçalarda kendisine eşlik eden izleyenler sanatçıya tam not verdiler. Gece boyu seslendirilen her parçaya izleyenler hep bir ağızdan eşlik ettiler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Candan Erçetin , Cratos

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz