Kartalkaya Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te Kış Sezonu Kar Garantili Başladı

Kış Tatili Rüyasını Gerçeğe Dönüştürüyor…Dünyanın sayılı kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’da, Kaya Hotels&Resorts’ün lüks butik dağ oteli Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kayak ve snowboard tutkunları için bir kış tatili rüyasını gerçeğe dönüştürüyor.

17 Aralık 2018 13:59
Kartalkaya Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te  Kış Sezonu Kar Garantili Başladı
Üstün hizmet kalitesi ve her bir detayı düşünülerek tasarlanmış mimarisiyle Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, 1.5 milyon metrekareye sahip pist alanı, Türkiye’de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı lifti, farklı zorluk derecelerinde 11 pisti, 7 lifti ve misafirlerine direkt olarak telesiyejlere ulaşım imkanı vermesiyle de fark yaratıyor.
Kartalkaya Kaya Otellerinde pistlere kurulan kar makineleri ile sezon boyu kayak keyfi garanti!

Kaya Otelleri, yıl boyunca yağan toz kar kalitesini sürekli kılmak ve kayak keyfini zirveye çıkartmak için kar yapma makinesi yatırımını gerçekleştirdi. Kartalkaya’da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort otellerine ait 1,5 milyon metrekarelik pist alanı dünyaca ünlü Fransız firması Sufag’ın kar yapma makineleri ile donatıldı.
Pistlerin zirve noktasına kurulan 50.000 mᶟ’lük yani 3 futbol sahası büyüklüğüne denk gelen yapay göletten gönderilen su, 4.500 metre boyunca 44 adet stik kar makinesini besliyor.
Sistem, Kartalkaya Kaya Otelleri’ne kar garantili açılış yapmasını sağladığı gibi sezon boyunca yüksek kar kalitesi ile kayak - snowboardseverlere muhteşem bir sezon yaşatıyor.


Buz pistinde paten keyfi
Buz üstünde kaymayı sevenler için buz pisti yeni sezonda da Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te. Otel önünde 210 metrekarelik açık alan üzerine kurulan buz pisti hem çocuklara hem de yetişkinlere hizmet veriyor. İsteyenler bu keyfi eğitmenler eşliğinde de deneyimleyebiliyor.
Türkiye’de ilk ve tek ‘Kids Snow Tubing Parkı ‘Kaya Palazzo’da!
Karda eğlence hiç bitmiyor, çocuklara özel Kids Snow Tubing Parkında eğlence ve keyif zirvede Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te yaşanıyor. Çocuklar, şişme kar botları ile kaymanın keyfine varıyor. Gözetmenler eşliğinde sırayla takip edilen bu eğlence için Kaya Palazzo sizleri bekliyor.

Aile ve Çocuk Dostu Kayak Otelleri
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’un ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort otellerinin en önemli özelliği çocuklu aileler için Türkiye’nin en iyi eğitim pistlerine sahip olması. Ski in - ski out olanağı ile misafirler, kayak odasından direkt olarak tüm pistlere, kayak malzemelerini taşıma zorunluluğu olmadan kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Ayrıca, misafirler, çocukları eğitim pistinde ders alırken pist başlarındaki Cafe’lerden çocuklarını izleme şansına da sahipler.

Kartalkaya’da konuşan ağaç efsane değil
Kayak ve snowboard tutkunlarının Kartalkaya’da güven içinde spor yapabilmeleri için önlemler de alındı. Olası bir durumda pist dışındaki arazi içinde yönünü kaybeden kişi, ağaçlara kurulan sinyalizayon sistemi ile ağaç üzerinde bulunan tek bir butona basmasıyla güvenlik görevlilerine lokasyon bildirebiliyor...

Çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında bir otel hayal edin;
Dorukkaya Ski & Mountain Resort
Çocuklar için eğlence Doruk’ta!
Türkiye’de kurulu en gelişmiş kar yapma sistemleri ile pistlerini sürekli karla besleyen Dorukkaya otel, Snow Tubing Parkı ile eğlence Dorukta.
Türkiye’nin ilk ve tek “Snow Tubing” parkında hem yetişkinler hem de çocuklar karın keyfini doyasıya çıkarıyor.
DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında renkli, çılgın eğlenceler ve sınırsız heyecanlar sunan, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir.
Bolu Kartalkaya’daki konumu itibariyle İstanbul ve Ankara’dan kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabilen DorukKaya Ski & Mountain Resort, kış sporları keyfini güvenceye alan kar makineleriyle mükemmel bir kış tatili merkezi.
Türkiye’nin en iyi kayak pistlerinin bulunduğu bir alan üzerinde yer alan DorukKaya Ski & Mountain Resort, projesi Avusturyalı mühendisler tarafından yapılan Türkiye’nin ilk snowpark tesisleri ile kayak ve snowboard tutkunları için vazgeçilmez bir buluşma noktası.


Cemiyet hayatının ünlü isimleri de açılış haftası Kartalkaya Palazzo’yu tercih etti.
Kayak turizmin gözdesi Kartalkaya Palazzo Ski & Mountain Resort ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort’te açılış yoğunluğu…
Cemiyet hayatının ünlü isimleri kayak ve snowboard keyfi yaparken, çocuklar ise snow tubing parkı ve eğitmenler eşliğinde buz pateni pistinde eğlendiler.
Yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan merkezi tercih edenler arasında bu hafta sonunda ünlü isimler de vardı.
Çukur Dizisinin Ünlü Oyuncusu Dilan Çiçek Deniz Hafta sonu Kartalkaya Pistinde Görüntülendi.
Çukur dizisinin başarılı oyuncularından Dilan Çiçek, set aralarında bulduğu ilk fırsatta soluğu Kartalkaya Pistinde yer aldı.
Oyunculukta gösterdiği başarıyı snowboard’da da gösterdi.
OğuzKaan Kolejlerinin Sahibi Başarılı İş Adamı İlker Çebi…
Cemiyetin tanınmış ünlü simalarından İlker Çebi, hafta sonu tatili için Kartalkaya Palazzo’yu tercih edenler arasındaydı… Ailesiyle birlikte bol bol kayak yaparak pistin keyfini çıkarttılar.
Elif Tarman’da Hafta sonu Kartalkaya Palazzo’yu Tercih Edenler Arasındaydı.
Tarman Group’un sahibi Murat Tarman’ın biricik kızı Elif Tarman ve yakın arkadaşları Drop Lounge’da eğlenceli bir hafta sonu geçirdiler.
Genç iş adamları Şahin Zülfikarlı - Arif Farajzade Drop Lounge’ta Görüntülendi.
Hafta sonu tatili için Kartalkaya’yı tercih eden genç iş adamları eğlenceyi ATV Safari turuyla zirvede yaşadılar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: dorukkaya , ski , kartalkaya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz