Calipso Fish Ege Mutfağı

Zengin menüsü, kaliteli hizmeti ve yeşillikler içinde Anadolu yakası sahilinin gizli bahçesi olarak yer alan Calipso Fish; Adaların, Marmara ile buluştuğu manzarasıyla misafirlerine ilkbaharın başlangıcında da unutulmaz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

08 Nisan 2017 11:04
Calipso Fish Ege Mutfağı
Taş fırında yapılan Kalkan tandırı ile haklı bir üne kavuşan mekanda; tüm ekmek çeşitleri ve Calipso Spesiyal, Nirvana, Sufle ve Sıcak katmer gibi Calipso Fish ile özdeşleşen lezzetler de yine bu özel taşfırında yapılarak misafirleri ile buluşmaktadır.

Ulaşım ve otopark sorunu olmayan, özgün dekorasyonlu Calipso Fish; çocuklar için de özel menüsü ve çocuk kulübü etkinlikleri ile de ailelere güvenli bir ortam sunmaya devam etmektedir. 250 kişi kapasiteli açık ve kapalı salonlarında hizmet vermekte olan mekan, şirket toplantıları ve özel yemek organizasyonları için de farklı seçenekler sunmaktadır.
Calipso Fish’in her mevsim için ayrı olarak tasarlanan yenilikçi menüsü de oldukça geniş. Özellikle taze ege otları, soğuk ve sıcak mezeleri, olta balıkçılarından titizlikle seçilen balıkları, özel soslu deniz kabukluları, spesialleri, tatlı ve şarap menüsü seçenekleri ile lezzet severleri eşsiz bir deneyim yaşatmaya davet etmektedir.

T: 0216 489 28 58 / 489 28 68
E-posta: [email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Calipso Fish

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz