Cahide'ye Yunanistan'dan kardeş geldi!

Bundan böyle Yunan Adaları'nın keyfini sürmek için ne uçağa binmenize ne de yazı beklemenize gerek var.

21 Kasım 2014 11:20
Cahide'ye Yunanistan'dan kardeş geldi!
Akaretler Sıraevler'deki açılan CahideSalonika GreekBistro&Lounge’da dört mevsim harika mezeler, buzuki tınıları, birbirinden lezzetli yemekler, adaların esintisi yani dört mevsim ’Mykonos' var!

Cahide yıllardır olduğu yerde Cahide On 5 adıyla eğlenceye Maçka’da devam ederken, Yunanistan’dan gelen kardeşi hem Rumca konuşuyor hem de Türkçe… Greek müziğinin tanınmış ismi Buzuki Hakan ve orkestrasının her gece canlı performans sergileyeceği Cahide Salonika, pazar hariç haftanın her günü 20.00 'den 01.30'a kadar 'modern' Yunan eğlencesinin merkezi olacak.

Kimi zaman Türk popunun eğlenceli ritimleriyle içiniz içinize sığmayacak, kimi zaman da sirtaki eşliğinde etrafınıza sepet sepet karanfiller saçacaksınız.

ÇapaMarka Mutfak Koordinatörü Erhan İldeş'in, komşunun mutfağıyla bizim mutfağı bir araya getirdiği menüsündeki muhteşem lezzetler de cabası… Tanıdığınızı sandığınız lezzetlerle 'yeniden tanışmaya' ne dersiniz?

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cahide Salonika , meze , meyhane , akaretler

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz