Cafe 11'de Detoks Günleri

Tazelenmek ve arınmak herkesin hakkı.. Hem stresten hem de vücudumuzdaki toksinlerden kurtulmanın en mucizevi yolu doğadan gelen güzellik; Detoks! Ancak bu tempoda nasıl detoks yapacağız? Hatta iş yerinden bile kımıldayamıyorum dediğinizi duyar gibiyiz... Hiç üzülmeyin çünkü detoksa yeni bir soluk getiren Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak, Cafe 11'in konforlu ortamında sizler için harika programlar hazırladı.

23 Ocak 2017 12:00
Cafe 11'de Detoks Günleri
Kişiye özel danışmanlık, bireysel ve kurumsal seminerler gibi arınma programlarını şehir hayatının stresinden bir nebze olsun rahatlamak için bireylere sunan Detoks ve Sağlıklı yaşam uzmanı Gül Kaynak yoğun istek üzerine ayda bir düzenlediği workshopları sıklaştırdı.


%50 Cafe 11 tanıtım indirimli katılım ücreti ile 27 Ocak Cuma ve 28 Ocak Cumartesi Günü iki programda sunulacak etkinliğe katılarak, hem şahane bir workshop deneyimi yaşayıp hem de Sağlıklı yaşam uzmanı Gül Kaynağa merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


Sizlerde hem ruhunuzu hem de bedeninizi şımartmak için Cafe 11'de düzenlenen bu sağlıklı yaşam programlarına katılabilir, hatta sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Program Saatleri:

27 Ocak 2017, Cuma

13:00 - 15:00
19:00 - 21:00

28 Ocak 2017, Cumartesi

16:00-18:00
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cafe11

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz