Cadılar Bayramı demek 360 Istanbul demek!

Tüm dünyada her türlü çılgınlıkla kutlanan Cadılar Bayramı’nın İstanbul’daki adresi bu sene Beyoğlu’nda 360 İstanbul olacak! Düzenledikleri sıradışı partilerle kendilerine özgü bir tarz yaratan Alla Tuna ekibi, bu kez tüm oyuncu canavarları ve onların meraklılarını 360 İstanbul’a davet ediyor.

15 Ekim 2016 10:45
Cadılar Bayramı demek 360 Istanbul demek!
Oyuncakların! Ya o küçük, sevimli şeyler aslında masum değilse?

Küçüktün; ufacıktın, oynar, yorulur uyurken o yumuşacık tüylü arkadaşına sarılırdın. Odanın her yanında başka oyuncakların. Sen uyurken onlar ne yapardı, biliyor musun? Hala mı tüm gecce orada seninle kaldıklarını sanıyorsun?

Çok yanılıyorsun. Gel de gösterelim sandığın kadar masum muymuş bakalım o güzel oyuncakların. 29 Ekim, Cumartesi geccesi 360 İstanbul’da seni bekliyor olacak!


Geccenin başında özel saç tasarım ve profesyonel makyaj ekibi sizleri karşılayıp ücretsiz tasarım ve halloween makyajı uygulayacak.

360 Istanbul rezident DJ Mustaffa partinin ilk dakikalarından itibaren çalacağı özenle belirlenmiş bir repertuar ile sizleri hain oyuncakların büyülü dünyasına davet edecek. Geccenin diğer sürprizleri ise çarpıcı ve seksi 360 İstanbul dansçıları The Toys ve vokalist Mandengo’nun özel tasarlanmış gösteri ve performansları olacak. Saatler gecce yarısını gösterirken partinin en iyi kostümleri "Altın Balkabağı” ödülleri için sahnede olacak. Partiye katılanların giyeceği ve hiçbir sınır tanımaması arzu edilen konsept kostümler içinden parti sırasında seçilecek birinciyi ise sürprizler bekliyor. Gecce yarısından sonra setin başına geçecek olan DJ Alican Aykaç müzikleri ile geccenin ritmini hızlandıracak.

En sıradışı kostümünü giyip bize katıl, oyuncakların uçsuz bucaksız hayal dünyasının sınırlarını zorlayalım!

360 İstanbul Kapı Açılış 22:00
Giriş: 50 TL (1 içki dahildir)
Biletler 360 İstanbul gişede!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz