Caddebostan’da canlı performansların yeni durağı: Voglia Cuisine and Bar

Anadolu Yakası’nda, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Voglia Cuisine and Bar’da müzik gecceleri başlıyor.

16 Ekim 2021 13:56
Caddebostan’da canlı performansların yeni durağı: Voglia Cuisine and Bar
İstanbul’un gözde semtlerinden Caddebostan’da bulunan Voglia’a her Cumartesi akşamı birbirinden değerli sanatçıların akustik sahneleriyle Anadolu Yakası'na renk katacak.

Mekanın bu ay gerçekleştireceği programda Begüm Obiz, Hande Everes, Hera ve Deniz Yükseler, Voglia Cuisine and Bar misafirlerine keyifli gecceler yaşatacak.


Voglia Cuisine and Bar'ın Müzik Direktörü Caner Uncuoğlu, "Voglia Cuisine and Bar’da yeni oluşturduğumuz programımız ile Anadolu Yakası’nda büyük bir eksikliği fark ederek yeni bir soluk getirmeyi hedefledik. Kendinizi İtalya’da hissedeceğiniz lezzetleri tadarken aynı zamanda Begüm Obiz, Hande Everes, Hera ve Deniz Yükseler ve daha birçok sanatçının akustik repertuarıyla müthiş bir gecce yaşayabilirsiniz. Rezervasyonların yoğunluğu ile yaşadığımız bu ilgi doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha kanıtlıyor. Bizlere eşlik edecek olan misafirlerimize çok teşekkür ederiz.” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Voglia Cuisine and Bar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz