Büyük şefler ve en özel lezzetler BigCatering’de buluşuyor

BigCatering, mutlulukla hazırladığı ikramlarını, zarif bir zevkle sunarken catering firmasından beklenilenin ötesine geçiyor. Özel davetlerden kurumsal yemeklere, tüm etkinliklerin aranılan imzası olan marka, hayallerdeki davet ve ağırlamayı gerçekleştirerek, misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

02 Mayıs 2019 10:20
Büyük şefler ve en özel lezzetler  BigCatering’de buluşuyor
“Hayat bize sunulan bir ikramdır” söylemiyle yola çıkan BigCatering, yenilikçi menüleriyle davetlerde fark yaratıyor. 10 yılı aşkın BigChefs tecrübesiyle her toplantı ve davete özel, detaylarla düşünülmüş menüler hazırlayan BigCatering, görkemli zengin sunumlarıyla da yemek davetlerini bir şölene dönüştürüyor.
Dünya mutfaklarından Türk mutfağına çok sayıda yemeği kendi yorumu ve lezzetini katarak hazırlayan BigCatering menülerini, deneyimli şefler tarafından ihtiyaca ve davet konseptine göre belirlenirken, misafirlerin kendisini özel hissetmesi için ayrıca titizlik gösteriliyor.
Bir iş toplantısı, konferans, gala yemeği ya da bir kutlamada, BigCatering konukseverliği ile çok özel bir deneyim yaşatıyor.

BigCatering donattığı tüm sofralarla gereksinimlerinize uyacak en iyi malzemelerle hazırlanmış seçenekleri sunarak damaklarda ve zihinlerde yepyeni tatlarla misafirlerini adeta bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak ve organizasyonlarını eşsiz kılmak isteyenler,
BigCatering’in özenle ve mutlulukla hazırladığı ikramlarla hayal edilenleri gerçeğe dönüşmesini sağlayacak.

BigCatering, butik davetlerden büyük sofralara, her organizasyonun aranan firması olarak sektöre yeni bir soluk ve anlayış getirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: big , chefs , mekan , catering

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz