Büyük Şefler, boğazın Anadolu Yakası'nı fethediyor!

İstanbul’un tüm renklerini ve keyfini içinde barındıran Big Chefs, 9 Aralık itibariyle misafirlerini tarih kokan yeni lokasyonunda, Anadolu Hisarı’nda ağırlıyor. Bir yanda Rumeli Hisarı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün renkli ışıkları, diğer yanda ise Anadolu Hisarı’nın ihtişamıyla çevrili Big Chefs, misafirlerini geçmişten geleceğe keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

16 Aralık 2013 13:37
Büyük Şefler, boğazın Anadolu Yakası'nı fethediyor!
9 Aralık itibariyle 18. şubesini İstanbul’un tarih kokan semti Anadolu Hisarı’nda hizmete sokan Big Chefs, Göksu deresiyle boğazı buluşturan benzersiz lokasyonunda misafirlerini bekliyor.


Anadolu Hisarı’na özel tekne servisi

‘Büyük Şefler’ öncülüğünde hazırlanan yepyeni kış menüsünden benzersiz tatları ve ev konforuyla Big Chefs,Anadolu Hisarı şubesiyle artık boğazın her iki tarafını da fethediyor. Tekneyle deniz yolundan gelmek isteyen misafirler için tasarlanan iskele alanı, gün boyu BigChefs’e ulaşımı kolay kılıyor. Kısa süre içinde, Anadolu Hisarı şubesine özel olarak haftanın her günü, 09:00 – 01:00 saatleri arasında sunulacak olan tekne servisi ise boğazın iki yakası arasındaki mesafeyi minimuma indiriyor.


Boğaz manzarasında dört mevsim teras keyfi…

Boğazın kenarında dört mevsim eşsiz bir manzara seyrederek günün her saati keyifli vakit geçirme imkanı sunan Big Chefs, gri, kahve ve toprak tonlarının hakim olduğu dekorasyonunu, Anadolu Hisarı’nın tarihi dokusu ile birleştiriyor. Hem yaz hem de kış aylarında kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış geniş teras alanı, Avrupa yakasının göz alıcı ışıklarını keyifle seyretmek için ideal bir ortam sunuyor. Hem iç hem de dış alanda yer alan geniş bar bölümleri iseBigChefs’e özel lounge ve chill-out müzikler eşliğinde iş çıkış saatlerinin vazgeçilmezi olmaya aday!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: big chefs , anadolu yakası

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz