Burn Energy Presents Damian Lazarus Eva Klein'da!

İstanbul’un gözde gece kulübü Klein’ın Bodrum’dakı yazlık evi Eva Klein, burn Enerji İçeceği desteğiyle 30 Haziran’da Damian Lazarus’u ağırlayacak.

28 Haziran 2017 11:39
Burn Energy Presents Damian Lazarus Eva Klein'da!
Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği dünyaca ünlü DJ’leri Türkiye’de müzikseverlerle bir araya getirmeye devam ediyor.
30 Haziran’da Damian Lazarus burn Enerji İçeceği desteğiyle Eva Klein’da sahne alacak.2015 yılında çıkardığı “The Ancient Moons”, ardından gelen “Message From The Other Side” albümü ile başarılar yakalayan, daha sonra Roisin Murphy ile çıktığı turun arkasından remix albümü ile geri dönen Damian Lazarus elektronik müzikseverlerle Bodrum’da bir araya gelecek.Dans müziğinin en itibarlı plak şirketlerinden Crosstown Rebels’ın kurucusu Damian Lazarus elektronik müzik sahnesinin en takdir edilesi isimlerinden biri.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Eva Klein , Klein , Bodrum , Bardakçı Koyu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz