Bunları kaçırmayın!

Güzel İstanbul'umuz keşfetmekle bitmez... Yeni lezzetler, yeni mekanlar, ayrıcalıklı hizmet ve doyumsuz bir eğlence için, Gecce Mekan'ı takipte kalın, bu mekanları kaçırmayın!

21 Şubat 2017 10:17
Bunları kaçırmayın!
BİR LEZZET

SHAKE SHACK


Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren Shake Shack, menüsüne Kış aylarına özel Cheddar&Chili Pepper Burger’i ekledi.%100 Angus dana eti üzerine iki dilim beyaz cheddar peyniri ve marine edilmiş yeşil biberlerle servis edilen Cheddar&Chili Pepper Burger, single ve double seçenekleriyle Shake Shack mağazalarında sizleri bekliyor.


***

BİR KEŞİF

KİVA


Anadolu’nun binlerce yıllık yöresel yemeklerini özüne sadık kalarak misafirleriyle buluşturan Kiva, sır lezzetlerini İstanbul’un tarihi lokasyonu Sandal Bedesteni’ne de taşıdı. Menüsünde, Türkiye’nin hemen her bölgesinden binbir lezzetin yer aldığı Kiva, geleneksel mutfağın en sevilen yemeklerinin yanı sıra bölgelere özgü bilinmeyen lezzet hazinelerini de misafirleriyle tanıştırıyor.


***

BİR HUZUR

FENER LOKANTASI


Bir lezzet hikayesi yaratan Fener Lokantası, İstanbul'un tarihi fenerinde eşsiz deniz manzarası ve menüsüyle Yeşilyurt'ta yer alıyor.Boğaz girişinin feneri olan Yeşilköy Feneri'nin içinde yer alan Fener Lokantası tarih kokan geçmişiyle misafirlerine balık, meze ve eşsiz bir manzara keyfi sunuyor.


***

BİR EĞLENCE

ARMADA TERAS


Armada Otel, eski İstanbul'un geleneksel Apokries Karnavalı'nı bu yıl da "Rembetiko Geccesi" ile kutlayacak...Eski İstanbullu Rumların büyük perhiz öncesi kutladıkları maskeli sokak karnavalı "Apokries" vesilesiyle düzenlenecek etkinlikte, Türkçe ve Yunanca şarkılar seslendiren "Cafe Aman İstanbul", müziği ve danslarıyla Armada konuklarını coşturacak. 19. yüzyıl "Cafe Aman" dönemini, 25 Şubat, Cumartesi akşamı sahnede yeniden canlandıracak olan grup, hem eğlenceli hem de nostaljik anlar yaşatarak, gecceyi bir şölene dönüştürecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz