Bülent Ersoy Nossa Costa sahnesinde!

Önceki gecce BVS group’a ait Ataköy Marinada bulunan Nossa Costa Türk Sanat Müziğin Divası Bülent Ersoy ile kış sezonunu açtı.

01 Kasım 2016 11:02
Bülent Ersoy Nossa Costa sahnesinde!
Gülşah Saraçoğlu imzalı iddali sahne kıyafeti ile konukların gözlerini kamaştıran Diva, repertuarında alışıla gelmişin dışında klasikleşmiş Türk Sanat Müziği eserlere yer verdi.Divayı Nossa Costa’da dinlemeye gelen konuklar arasında Asena ve Can Tanriyar’da vardı. Can Tanrıyar’ı sahneye alan ünlü sanatçı kendi albümünde de okuduğu "Alışmak İstemiyorum" adlı şarkıyı ud ile çaldırdı.Ardında bir anda sahneye çıkan Asena’yı karşısında gören Bülent Ersoy "Kızımmm…"diye seslendiği sanatçıya sarıldı. Asena’nın getirdiği hediyeyi alan Ersoy, "17 Aralıkta beraber Almanya’nın Dortmund kentinde sahneye çıkacağız bunun için bana bir hediye getirmiş, kendisine teşekkür ediyorum" dedi.Diva tüm masaları dolaşarak misafirler ile fotoğraf çektirdi.

"İtirazım Var" şarkısını yoğun istek üzerine 2 kez söyleyen sanatçı tezahüratlar yüzünden sahnesini bitirmekte zorlandı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bülent Ersoy , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz