Bu Pazar gününü ailenize ayırın!

Ailenizle Galata Köprüsü'nün altında Topkapı Sarayı'nı seyrederek balık yiyin..

31 Ocak 2014 12:31
Bu Pazar gününü ailenize ayırın!
Bu pazar günü kendine değişik bir lezzet armağan etmek isteyenler için işte fırsat..

İstanbul’un tarihi yarımadasıyla Karaköy arasında uzanan Galata Köprüsü sadece iki yakayı birleştirmiyor kuşkusuz.

Marmara’dan Haliç’e uzanan su yolunun tam girişinde bulunan köprü aynı zamanda İstanbul’un sembollerinden biri. Olta balıkçılığına ev sahipliği yapmasının yanı sıra, sevgililerin buluşma ve Pazar gezmelerinin de uğrak yeridir eşsiz manzarasıyla. Bir yanda yeşil kıyılarıyla Haliç, hemen yukarıda Galata Kulesi ve diğer yanda Boğaz Köprüsü’nü de Topkapı Sarayı’nı da gören ve benzersiz bir deniz görüntüsü.

İşte, İstanbul’un tam orta noktasındaki Galata Köprüsü’nün altında bulunan ‘Balık Noktası’ isimli lezzet mekanı, her gün öğlen ve akşam yemeklerinde müşterilerine en güzel balık çeşitlerini sunuyor.


Her türlü konfora sahip mekanda usta aşçıların hazırladığı lezzetler, profesyonel hizmet kadrosunun hızlı ve özenli sunumuyla tabağınıza geliyor.

Topkapı sarayı, Kız Kulesi ve Boğaz Köprüsü’nü gören konumuyla eşsiz bir nokta, ve kaliteli bir balık restoranı Balık Noktası! Haydi bu Pazar, İstanbul’un keyfini biraz da siz çıkartın. Alın ailenizi ve ‘Balık Noktası’na giderek lezzetli balıklarla, mezelerle, salata ve tatlılarla kendinize bir ziyafet çekin. Hem de sofradan, makul, bütçenizi sarsmayacak bir hesap ödeyerek kalkın.

Detaylar için tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Balık Noktası , Restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz