Bu gecce bitmez!

Dünyaca ünlü DJ Solomun unutulmayacak bir performans için 29 Ağustos gecesi Propaganda Beach and Club DJ kabininde olacak.

28 Ağustos 2014 15:16
Bu gecce bitmez!
' Lezzetli tatlar & İyi Müzik ' mottosuyla hizmet veren Propaganda Beach&Club, İstanbul'dan sonra Alaçat'yı sallamaya hız kesmeden devam ediyor. Huzurun en dibinde dinlenmeye de eğlencenin en doruğunda partilere de ev sahipliği yapan Propaganda Beach&Club'ın 29 Ağustos Cuma günü eğlence ateşini yakacak isim dünyaca ünlü DJ, Solomun!


Günümümüz elektronik müzik sahnesine yön veren Diynamic Music'in kurucusu Solomun, muhteşem bir gece için rotasını yeniden Türkiye'ye çeviriyor. Tümü sold-out olan İstanbul performanslarında dinleyicilerine kusursuz bir deneyim yaşatan Hamburg menşeli DJ ve prodüktör, alışılageldik dans müziğini modern bir sarmalla yeniden yorumluyor.


Temponun bir an bile düşmeyeceği bu 'dinamik' gecede Solomun'a, Türkiye'nin en saygın DJ'lerinden biri olarak kabul edilen Murat Uncuoğlu ve FG 93.7'nin müzik direktörü Low Earth eşlik ediyor.

Bu eğlenceyi sakın kaçırmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Propaganda Beach&Club

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz