Bu da Yıldız Tilbe Modası!

Geçtiğimiz gecce Sahne İstanbul'da sahne alan Yıldız Tilbe ilginç kıyafeti ile dikkat çekti..

24 Şubat 2014 10:02
Bu da Yıldız Tilbe Modası!
Duygulu sesi, yorumu ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Yıldız Tilbe önceki gecce ‘Sahne İstanbul’da sahne aldı.


Yıldız Tilbe, yaklaşık 600 kişinin doldurduğu mekanda ilginç kıyafeti, dansları ve şarkılarıyla kendisini izlemeye gelenlere muhteşem bir gecce yaşattı.

Tilbe, paçasının biri kısa diğeri uzun şortu ve kırmızı çoraplarıyla oldukça dikkat çekerken söylediği şarkılarla da adeta fırtına estirdi.


Ünlü şarkıcı, kendi bestelerinin yanı sıra, çok sevilen şarkıları da okuduğu gecede pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra Türk sanat müziği eserleri de söyledi.

Yıldız Tilbe: Kendimiz size açıyorum!

Şarkı aralarında seyirciyle konuşan Yıldız Tilbe; ‘Bu gecce benden her türlü şarkıyı isteyebilirsiniz. Kendimi size açıyorum’
diye konuştu.


Yıldız Tilbe, BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da konuklara hem duygu sağanağı yaşattı hem de coşkuyla eğlendirip, hop oturup hop kaldırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yıldız Tilbe , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz