Brunch eşliğinde 'Herkes için sanat'!

La Boom Studio’nun yeni konuğu 44A Sanat Galerisi, “Affordable Art” etkinliği ile 28 Eylül Pazar günü brunch eşliğinde “La Boom Emirgan”da sizleri bekliyor!

24 Eylül 2014 16:49
Brunch eşliğinde 'Herkes için sanat'!
İyi yemekle güzel müziği birleştiren, konumuyla şehrin gözdesi haline gelen La Boom Emirgan, sanat oluşumu La Boom Studio kapsamında, 44A Sanat Galerisi tarafından gerçekleştirilecek olan “Affordable Art” etkinliği ile Ahmet Çerkez, Erman Özbaşaran gibi genç sanatçıların ve usta isimlerin eserlerine ev sahipliği yapıyor.


Birbirinden değerli gravürlerin, yağlı boya tuvallerin, kağıt üzerine desenlerin, sayılı ve imzalı serigrafilerin ve fotoğrafların sergileneceği bu etkinlik sanat meraklıları için birebir! Pazar günü saat 11:00-17:00 arasında, La Boom'un zengin açık büfe kahvaltısı eşliğinde, La Boom Emirgan’da gerçekleşecek olan “Affordable Art” etkinliği ile değerli sanatçıların birbirinden farklı ve benzersiz işlerine sahip olabilirsiniz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Boom

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz