Boğazın İncisi 'İnci Bosphorus'

Başınızı döndürecek bir manzara ile yemek yemeğe hazır olun! İşte size boğazın incisi, romantizmin adresi '' İnci Bosphorus''

09 Temmuz 2018 13:24
Boğazın İncisi 'İnci Bosphorus'
İstanbul boğazının en muhteşem manzaralarından birine sahip olan İnci Bosphorus'un sebze ve meyvelerini kendi bahçesinde ürettiklerini biliyor musunuz?


Organik, taze ve doğal ürünlerinin yanı sıra, her yörenin kendine has ürünlerini mutfağında buluşturan İnci Bosphorus Restoran muhteşem Serpme Kahvaltısı ve Dünya Mutfağının en özel lezzetlerini sizlere sunmaya devam ediyor..


Düğünden nişana, doğum gününden tüm özel gün organizasyonlarınızda üstün, kaliteli hizmet anlayışı ve zengin Türk ve Dünya mutfağı menüsüyle tüm İstanbul aşıklarına bir lezzet durağı İnci Bosphorus'u tavsiye ediyoruz..


Tatlı saati gelmedi mi? Yanında şöyle soğuk bir şeyler.. Öyleyse Çengelköy’ün incisi sizleri ağırlamak için bekler. Biz sizin için bir şeyler seçtik devamını gelip siz görmek istemez misiniz?


Tarihinin bütün dönemlerine tanıklık etmiş olan Tüfekçi Aladdin Bey Yalısı, İnci Bosphorus'la yeniden hayat buldu. Bu güzellikten asla mahrum kalmamalısınız..


Zamanınızı sevdiklerinizle birlikte enfes yemekler eşliğinde bu muhteşem manzaraya karşı geçirmek isterseniz İnci Bosphorus'a bekleriz.


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: inci bosphorus

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz