Boğaz'ın En Zarif Manzarası: Fuat Paşa Yalısı

18. yüzyılda inşaa edildiği düşünülen Fuat Paşa Yalısı, eskimeyen zarafeti ve şıklığıyla konaklamalarınız, özel gün ve kutlamalarınız için otel, restoran ve barıyla birlikte sizlere Boğaz'ın eşsiz manzarasını paylaşmayı vadediyor.

02 Ağustos 2014 17:22
Boğaz'ın En Zarif Manzarası: Fuat Paşa Yalısı
İstanbul'un yaklaşık iki yüzyıldır sessiz tanıklığını yapan Fuat Paşa Yalısı' nın, 18. yüzyılda bir paşa tarafından yaptırıldığı düşünülüyor. O günden bu yana seçkin misafirlerini ağırlayan yalının eski sakinlerinden biri de II. Abdülaziz. Ardından 1930'larda yalı otel ve pansiyon amaçlı kullanılmaya başlanmış.1991 yılından bu yana Hotel Fuat Paşa olarak hizmet vermeye başlayan yalı, tarihinin yanı sıra şıklığı ve zarafetiyle de göz dolduruyor. Boğaz' ın Avrupa yakasında yer alan restoran bölümü denizle yeksan. Yenilenen mönüsüyle mutfağını genişleten Fuat Paşa Yalısı'nda İtalyan, Fransız ve Türk Mutfağı'nın en lüks ve lezzetli örneklerini hem öğlen yemekleriniz hem de akşam yemekleriniz için tercih edebilirsiniz.


Bunun yanı sıra özel kutlamalarınız, iş yemekleriniz, aile toplantılarınız, davet ve organizasyonlarınız için de tercih edebileceğiniz Fuat Paşa Yalısı, Boğaz'ın nefes kesen manzarasıyla ayaklarınızı yerden kesecek.Siz de bu tarihin ve şıklığın bir parçası olmak istiyorsanız detaylar için tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fuat Paşa Yalısı , Sarıyer , Boğaz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz