Boğaz'ın derin maviliğinden sofranıza gelen lezzet!

Dolphin Balık Restaurant, 16 yıldır Sarıyer’in huzurlu atmosferine ve boğazın derin maviliğine karşı, lezzetli balık yemekleri ile, şık dekorasyonu ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini konuk ediyor.

15 Ağustos 2014 16:30
Boğaz'ın derin maviliğinden sofranıza gelen lezzet!
Babadan oğla geçen tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı

Baba Cafer Yılan, engin tecrübelerini Urcan Balık Restaurant’ta kendini yetiştirerek kazanmış. Balık spesiyallerini deneyimleriyle, Dolphin Balık Restaurant’ta devam ettirmeyi amaçlamış. 1997 yılından beri babadan oğla geçen tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışıyla konuklarına evlerine gelen misafir sıcaklığı ile yaklaşarak faaliyetlerini sürdürmekteler.

En seçkin deniz ürünleri mönüsü

Dolphin Balık Restaurant, her mevsim taze balıkları ve deniz ürünlerini, tutkunu olacağınız bir mönüde buluşturuyor. En seçkin deniz ürünleri, kusursuz servisiyle sunuluyor. Çeşitli kalitedeki şarapları da bu lezzetlerin beraberinde denenebiliyor. Spesiyallleri arasında , ‘Izgara Kalkan’,’Tuzda Kaya Levreği’, bugüne kadar adına ve tadına az rastlanır türden olan “Deniz Mahsullü Patlıcanlı Kebap” bulunuyor. Tatlılardan, müşterilerin en çok beğendikleri arasında “Kaymaklı Ayva Tatlısı” yer alıyor. Çikolatalı Sufle, ‘Fındık ve cevizli Lokum’ diğer çeşitlerinden. Tatlıların tamamı kendi imalatlarından oluşuyor. Servisleri gündüz saat 11:00’den gecce 01:00’e kadar sürüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz