Boğaziçi'nin en A'lası!

Çengelköy'ün vazgeçilmez mekanlarından Boğaziçi A'la Restaurant; muhteşem manzarası ve lezzetleri ile büyülemeye devam ediyor..

17 Ağustos 2014 13:57
Boğaziçi'nin en A'lası!
Boğaziçi A’la, ağız tadında kırmızı etten vazgeçmeyenler için özel seçenekler sunuyor. Anadolu yakasının nezih insanları ve şirin yapısıyla önemli cazibe merkezlerinden biri olan Çengelköy’de 2011 yılında açılan mekan, kısa zamanda müdavimlerini oluşturdu.


Farklı yaş grupları ve tarzlar için; “cafe” ve “ana yemek salonu” bölümleri olan mekanın terası, yaz buluşmaları için ideal. Restoranın her katı 250 metrekarelik alanlara sahip. Birbirinden lezzetli seçeneklerin yer aldığı menü, işin uzmanları tarafından genel beğeniler dikkate alınarak titizlikle hazırlanıyor. Mutfağın ve ortamın hijyeni, lezzet kadar önem taşıyor.


Boğaziçi A’la Restaurant’ın kuruluş temeli 40 yılı aşkın bir zamana dayanıyor. A’la ailesi turizm sektörüne aile büyükleri Reşat Ceylan (1975, Divan Otel, Beyoğlu Pub) ve İsmail Özen (1979, Sheraton Otel, İpekyolu) ile başladı. Sonraki süreçte Muzaffer Çevre (Divan Otel, 1986),Timur Ceylan (1989,Club 29, Beyoğlu Pub, Şamdan) ve Cüneyt Özen(1997, Divan Otel, Marmara Otel, İpekyolu) ile devam etti. İşi devralan genç nesil, geçmişten gelen başarıyı örnek alarak günümüzün yenilikçi ve vizyoner anlayışıyla hizmet veriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz