Boğaz ile Aşk'ın Birleşimi

Süleymaniye denilince herkes tarafından, ''Gönüllerin huzur bulduğu mekan'' olarak bilinen Kubbe-i Aşk, her zaman otantik havasıyla bizi kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Mekan tasarımı boğaz'la birleşince insan bir an bile ayrılmak istemiyor.

13 Ağustos 2018 09:36
Boğaz ile Aşk'ın Birleşimi
Kubbe-i Aşk otantikliğinin yanı sıra, mekan da, mescid ve çocuklar için oyun odası bulabileceğiniz herkes için her şeyin düşünüldüğü ve rahat olduğu bir yerdir.
Menü olarak ele aldığımız da ise, renkli kokteyleri, şık sunumlarıyla ve tüm tatlı krizlerinizi geçirebilecek pastaları ile tamamen geniş bir menü'ye sahiptir. Öncelikle yolunuz düşerse veya değişik tatlar peşindeyseniz Kubbe-i Aşk tam size göre.. Mutlaka Ice Nutella Latte'nin tadına bakmanızı öneririm! Muhteşem bir tat! Hem de soğuk.
Kokteyl olarak ise Mavi Cennet ve Sihirli Ada'yı sizlere öneririz.Biz hepsininin tadına baktık ve bakarken kendimizden geçtik. Sizin de özellikle Ice Nutella Latte'nin tadına bakarken kendinizden geçtikten sonra ki yorumlarınızı bekliyoruz.
Tatlı'yı Aşk'a Bağladık!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kubbe-i Aşk , Süleymaniye

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz