Bodrum'da bayram...

Bu bayram tatilinde Bodrum’un tıka basa dolu olacağı söyleniliyor. Siz de onlardan biriyseniz bu Bodrum listesi tam sizlik... Yola çıkmadan önce "Bodrum'da yapılması gerekenler" listemizi okumanızı tavsiye ederiz.

23 Haziran 2017 15:31
Bodrum'da bayram...
Bodrum Eğlencesi

Zuma Bodrum
Doğuş Çabakçor 24 Haziran Cumartesi akşamları Zuma misafirlerine unutulmayacak bir deneyim sunacak.

***

The Sands Beach Club
Türkiye’nin önemli gece kulüpleri ve partilerinde sahnelediği DJ performansı ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanan Ozan Doğulu, 24 Haziran Cumartesi günü The Sands Beach Club’ı hareketlendirmeye hazırlanıyor.

***

Nusr-et
Nusret Gökçe’nin de sık sık ziyaret ettiği ve misafirleri ile bire bir ilgilendiği Nusr-Et Palmarina’da Lokum, Spagetti, Şaşlık, Antrikot, Asado ve Kafes gibi Nusret Gökçe’nin özel spesiyalleri her zaman olduğu gibi en popüler ürünler arasında yer alıyor. Nusr-Et’in özel reçetelerle hazırlanan kokteylleri ve keyifli barı da yaz aylarında büyük ilgi görüyor.

***

Galen Türkbükü

Türkbükü'nün en iyi mekanı Galen'de Mahmut Orhan, 25 Haziran'da 00:00'da sahne alacak.

***

Sahne Türkbükü

Yıldızlar geçidinin yaşanacağı Kurban Bayramı'nda birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı Sahne İstanbul Türkbükü'nde 12 Eylül bayramın 1. günü Hakan Altun, 13 Eylül bayramın 2.günü Serdar Ortaç, 14 Eylül bayramın 3. günü Fatih Ürek sevenleri ile buluşacak.

***

My CabaretTürkbükü

Bayramın birinci günü Ümit Besen’in sahne alacağı My CabaretTürkbükü’nde, bayramın ikinci günü Leman Sam üçüncü günü ise Soner Olgun sevenleri ile buluşacak.

Yaz sezonu boyunca her Cuma Soner Olgun ve her Cumartesi Leman Sam My CabaretTürkbükü sahnesinde olmaya devam edecekler...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz