Bodrum Yasta

Gazze'de yaşanan insanlık dramı dolayısıyla Türkiye'de üç günlük yas ilan edilmesinin ardından Bodrum'da ünlü gecce kulüpleri kepenk indirdi, beach'lerde müziğin sesi kısıldı.

23 Temmuz 2014 12:06
Bodrum Yasta
Ht Kulüp Reşat Balcıoğlu'nun haberine göre; Türkiye'de üç günlük yas ilan edilmesinin ardından Bodrum'da eğlence hayatı bitme noktasına geldi. İsrail'in katliam yaptığı Gazze için üç günlük yas ilan edilince Türkiye'nin en gözde tatil beldesi Bodrum'da gecce kulüpleri ve beach'ler, mekan kapama ya da müziğin sesini azaltma gibi kararlar aldılar.

Moon Beach'in işletmecisi Erkan Ünal, ''Biz müzik sesimizi neredeyse kapattık. Yüksek seste ve happy hour saatlerinde eğlenceli şarkılar çalmayacağız.'' diye konuştu.

Azeri iş adamı Mübariz Mansimov'un hayata geçirdiği Palmarina'da bulunan Eğlence Adası'ndaki Billionaire Club'da üç günlük yas boyunca müşterilere hizmet vermeyecek.

Flamingo Restaurant'ın işletmecisi Tolga Sezgin üç günlük yas boyunca müziğin sesini kısacaklarını söyledi. Turistlerin mağdur olmaması için restoranı açık tutacaklarını belirten Sezgin, bar hizmeti vermeyeceklerini açıkladı.

Yalıkavak Palmarina'nın içerisinde yer alan Agency'de ise müzikseverler ile buluşan Kürşat Başar'ın sahnesi iptal edildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz