Bodrum Müzik Festivaline "Kitchenette" ev sahipliği yapacak!

Bodrum Müzik Festivali kapsamında gerçekleşecek “Müzikli Sofralar” etkinliğine hazırladığı özel tadım menüsü ile Kitchenette, keyifli bir yaz akşamına ev sahipliği yapacak.

07 Temmuz 2017 14:52
Bodrum Müzik Festivaline "Kitchenette" ev sahipliği yapacak!
Küresel bir festival olma hedefiyle Bodrum Müzik Festivali adıyla yoluna devam eden Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali kapsamında Kitchenette Palmarina, “Müzikli Sofralar” etkinliğinin bir akşamına ev sahipliği yapıyor.
2017 Bodrum Müzik Festivali kapsamında düzenlenen “Müzikli Sofralar” tadım etkinliğinin bir akşamı 15 Ağustos akşamı 19.00-21.00 saatleri arasında Kitchenette Palmarina’da gerçekleşecek. Katılımcılar, klasik müzik eşliğinde, Kitchenette executive şefi Hazer Amani’nin Bodrum’un yerel tatları ile hazırladığı özel reçetleri tatma imkanı yakalayacaklar.

Şef Hazer Amani’nin festivale özel hazırladığı menüde, “Ev yapımı tütsülenmiş lagos salatası” “Kuşkonmazlı ve deniz mahsüllü paella” ve “Satsumalı sütlaç ve citrus karamel sos” yer alıyor.

Etkinlik biletleri mobilet.com ve mobilet iOS uygulaması üzerinden satışa sunuluyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz