Bodrum Mantı büyümeye devam ediyor

Kurulduğu günden beri eşsiz lezzeti ve kaliteli hizmeti ilke edinen Bodrum mantı, 2 ay içerisinde 3 yeni şubesi ile büyümeye devam ediyor.

01 Ağustos 2015 16:34
Bodrum Mantı büyümeye devam ediyor
Alışıla gelmiş lezzetleri kendine özgü yeniliklerle sofrasına taşıyan Bodrum Mantı; Ataşehir ve Orya Park Ümraniye’de açtığı ve Göktürk'te açacağı yeni şubeleriyle İstanbul’daki zincirini genişletiyor..

Büyüme hedeflerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi amaçlayan Bodrum Mantı, 3 yeni şubeyle toplamda 10 şubeye ulaşacak.

Ataşehir ve Ümraniye şubeleri sevenleriyle buluştu!

Yenilikleriyle göz dolduran Bodrum Mantı, üretimi kendi imalathanelerinde yaparak tek bir noktadan bütün şubelerine dağıtım yapıyor. 20 kadının elinden çıkan ürünler Bodrum Mantının mönülerinde Bihter olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’ini mönüsüne taşıyan Bodrum Mantı, başta Arap turistler olmak üzere yerli ve yabancı misafirlerinin ilgisini üzerine toplamayı başardı.


Sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerin müdavimi haline gelen Bodrum Mantı kurucusu Cengiz Yanar, zincirlerine eklenecek yeni şubeleriyle ilgili “ 3 yeni şubeyle toplamda 10 şubeye ulaşıyoruz. Şubelerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Amacımız müşterilerimiz ulaşabileceğimiz doğru noktalarda var olmak. Geçen yıl 15 ton olan kapasitemizi bu yıl 20 tona çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “ açıklamasında bulundu.

İşte Bodrum Mantı Ümraniye şubesinden ilk görüntüler..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz