Bodrum Mantı, büyümeye devam ediyor

Bodrum Mantı, 3 yeni şubesi ile büyümeye devam ediyor...

13 Mart 2015 18:25
Bodrum Mantı, büyümeye devam ediyor
Kurulduğu günden beri eşsiz lezzeti ve kaliteli hizmeti ilke edinen BODRUM MANTI, 2 ay içerisinde 3 yeni şubesini hizmete açmaya hazırlanıyor...

Alışıla gelmiş lezzetleri kendine özgü yeniliklerle sofrasına taşıyan Bodrum Mantı; Göktürk, Ataşehir ve Orya Park Ümraniye’de açacağı yeni şubeleriyle İstanbul’daki zincirini genişletiyor…

İstanbul’da Arnavutköy, Fenerbahçe, Bağdat Caddesi, Ulus ‘ta Ege’nin esintisini eşsiz lezzetleriyle buluşturan Bodrum Mantı; Ataşehir, Göktürk, ve Orya Park Ümraniye’de açacağı yeni şubelerinin heyecanını yaşıyor. Büyüme hedeflerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi amaçlayan Bodrum Mantı, 3 yeni şubeyle toplamda 10 şubeye ulaşacak. 2004 yılından beri mutfağındaki usta aşçıları ve yenilikçi mönüleriyle beğeni kazanan Bodrum Mantı, yeni şubelerinden ilkini 20 gün sonra Orya Park Ümraniye’de açacak.


Yenilikleriyle göz dolduran Bodrum Mantı, üretimi kendi imalathanelerinde yaparak tek bir noktadan bütün şubelerine dağıtım yapıyor. 20 kadının elinden çıkan ürünler Bodrum Mantının mönülerinde Bihter olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’ini mönüsüne taşıyan Bodrum Mantı, başta Arap turistler olmak üzere yerli ve yabancı misafirlerinin ilgisini üzerine toplamayı başardı.

Sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerin müdavimi haline gelen Bodrum Mantı kurucusu Cengiz Yanar, zincirlerine eklenecek yeni şubeleriyle ilgili “ 3 yeni şubeyle toplamda 10 şubeye ulaşıyoruz. Şubelerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Amacımız müşterilerimize ulaşabileceğimiz doğru noktalarda var olmak. Geçen yıl 15 ton olan kapasitemizi bu yıl 20 tona çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “ açıklamasında bulundu.

BODRUM MANTI ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bodrum Mantı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz