Bodrum Casa Costa Hotel'de modacı Mehmet Köymen fırtınası esti!

Geçtiğimiz günlerde ünlü moda tasarımcısı Mehmet Köymen Ala Luxury Summer17 Haute Couture Koleksiyonu, Bodrum’un en güzel koylarından Gündoğan koyunda yer alan Casa COSTA Hotel ev sahipliğinde sunuldu.

07 Ağustos 2017 10:07
Bodrum Casa Costa Hotel'de modacı Mehmet Köymen fırtınası esti!
Gecceye aralarında Akın –Zafer Kozanoğlu, Beril-Aysel Akçay, Meral Yazıcı, Gül-Kenan Erçetingöz, Arzu-Numan Ceyhan, Ayşe Kucuroğlu, Bige Çalışkan gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Geccede ünlü müzayedeci Uğur Batur da küçük bir müzayede gerçekleştirdi. Kareografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Rita Fink, Melis Kunduz, Ece Bilsen, Müge İskender, Esen Keser, Melisa Alagöz, , Buse Koca, Yasemin Yeniay gibi tanınmış modeller podyuma çıktı.
RİTA FİNK-MEHMET KÖYMEN
ECE BİLSEN
MÜGE İSKENDER
BUSE KOCA
MELİSE ALAGÖZ
YASEMİN YENİAY
Özel davetiyelerle gecceye davet edilen seçkin konukların tümü gecenin atmosferine uygun olarak beyaz kıyafetlerle davete katıldılar. Geccede ayrıca Doğu ve Güneydoğudaki köy ilköğretim okullarında eğitim gören öğrencilere destek amacı ile kurulan ‘Bir Demet Umut Projesi’ lansmanı gerçekleştirildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz