Bleu Lounge&Grill’de “Flapper Swing” rüzgarı

The Ritz-Carlton İstanbul’un her hava koşuluna ayak uyduran teras barı Bleu Lounge&Grill, her çarşamba akşamı müzik tutkunlarına ayrıcalıklı bir müzik ziyafeti yaşatıyor. Akustik bir caz manouche grubu olan “Flapper Swing”, nisan sonuna kadar her çarşamba saat 21:00’dan itibaren Bleu Lounge&Grill’de sahne alıyor.

13 Mart 2015 09:51
Bleu Lounge&Grill’de “Flapper Swing” rüzgarı
The Ritz-Carlton İstanbul’un popüler teras barı Bleu Lounge&Grill’de nisan sonuna kadar her çarşamba akşamı Flapper Swing grubu sahne alıyor. Saat 21:00’dan itibaren performanslarıyla konuklara eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatan grup, ritm gitar, solo gitar, kontrabas, soprano saksafon ve vokalden oluşuyor.

Repertuvarlarında tüm zamanların en ünlü caz gitaristlerinden olan Django Reinhardt’ın bestelerine ve 1920-30’ların caz standartlarına yer veren Flapper Swing, sahne kostümleri ve performanslarıyla hem göze hem de kulağa hitap ederek o dönemin eşsiz atmosferini yaşatıyor.

Birbirinden farklı seçeneklere sahip Akdeniz menüsü, rahat ve keyifli dekorasyonuyla Bleu Lounge&Grill, yaz, kış demeden, her mevsim konuklarını bekliyor.

Bilgi ve rezervasyon için: (0212) 334 41 88
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz