Bir şehir klasiği 'Paper Moon'

Bir şehir klasiğiyle tanışmaya hazır mısınız? Şehrin en iyi İtalyan restaurantları arasında bulunan Paper Moon ile yoğun hafta içinize kısa bir mola verebilirsiniz...

18 Temmuz 2018 12:18
Bir şehir klasiği 'Paper Moon'
Dünyaca ünlü İtalyan restoranı Paper Moon İstanbul, Milano ve New York’un ardından 1996 yılında bu yana Akmerkez misafirlerini ağırlıyor.


Paper Moon, yemek ve servis kalitesinde mümkün olan en yüksek standartları yakalamayı hedeflemekle beraber İtalyan Şef Giuseppe Pressani yönetimindeki profesyonel kadrosuyla hizmet veriyor.


Şık iç mekân tasarımı ve profesyonel aydınlatmasıyla şehir merkezinde, şehrin kargaşasından uzak bir ortam sunan Paper Moon, kısa sürede İstanbul yiyecek-içecek sektörünün prestijli markaları arasına girerek bir şehir klasiğine dönüştü.


Restoranın özenli yaklaşımı, 1997 yılında Restaurants and Institutions-New York tarafından verilen “Interior Design” ve 1998 yılında Lumens-New York tarafından verilen “Interior Lighting” ödülleriyle belgelendiğini biliyor muydunuz?

Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: paper moon ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz