Billionaire'den sıra dışı bir parti daha!

Retro PerAModa Group partisi ünlü modacıları Billionaire'de buluşturuyor

15 Şubat 2013 12:14
Billionaire'den sıra dışı bir parti daha!
Billionaire'den yine muhteşem bir etkinlik... 7 Mart'ta 'RETRO PerAModa Partisi' için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiye dek birçok renkli partiye imza atan PerAModa Group, bu kez Billionaire Retro PerAModa partisiyle eğlenceyi doruğa taşıyacak.

Görkemli geccede moda dünyasının ünlü isimleri yine en çarpıcı koleksiyonlarını gözler önüne serecek. Gecceyi başarılı sunucular Sn. Tülay Beşir ve Sn. Volkan Karataş sunacak. Etkinlikte sırasıyla Irmak Ekim (Longplay by IE), Ahmet Giray Yılmaz (Deep Feeling), Koray Erkan (İki Yüzlü Koray Erkan) ve Şafak Tokur (Bağlama ve Zaman) defileleriyle podyumda yer alacak. Genç sanatçılar Vedat Behar ve Retrobüs Grubu'nun da konserleriyle tüm davetlileri retro müziğe doyuracağı gecceye ünlü isimler de katılacak.


Peki muhteşem partide başka neler olacak? Star Dans ve Aze Mea işbirliğiyle PerAModa üyelerinden 7 çift danstaki tüm hünerlerini sergileyecek. Get Me Art Sanat Galerisi retro fotoğraf sergisi gerçekleştirecek, Wax Museum İstanbul Elvis Presley'in balmumu heykelini Billionarie'de sergileyecek, Bodroom Design retro partiye gelen davetlilerden dileyenlerin fotoğraflarını çekecek ve bu fotoğrafları PerAModa dergi kapağına uyarlayarak hediye edecek. Böylece girişte Bodroom Design’a fotoğraf çektiren herkes PerAModa Degi kapağında kapak yıldızı olacak. 2013'ün en iyi RETRO Partisine hazır olun!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz