Billionaire Club kapılarını açıyor!

Kendine özgü eğlence anlayışı, şık&lüks dekoru, birbirinden farklı sürprizleri ile İstanbul gecce hayatının nabzını her daim elinde bulunduran Billionaire İstanbul, 31 Ekim’de İstanbul’da kış sezonu için kapılarını açıyor.

26 Ekim 2014 09:34
Billionaire Club kapılarını açıyor!
Heyecan verici atmosferinde düzenlediği görkemli partileri ile anılan Billionaire Istanbul; gecce hayatının merkezi, lüks ve şık eğlence dünyasının adresi olarak konumlanıyor.


Düzenlediği partiler, ev sahipliğini yaptığı seçkin davetler, çarpıcı dans performansları, özgün şampanya sunumları, göz alıcı dekorasyonu, konumu ve müzik performansları ile dünya jet-set’inin ve İstanbul eğlence dünyasının nabzını elinde tutuyor.


Görkemli dans pisti, VIP alanları, kendine özgü enerjisi olan farklı atmosferi, itinalı servisi, kaliteli müzik performansları ve İtalya’da özel olarak tasarlanmış ilgi çekici lüks ayrıntılara sahip şık ve zevkli dekoru onu diğerlerinden farklı kılıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Billionaire

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz