Craig David Fırtınası Esti!

Billionaire Club 13 Temmuz Cumartesi geccesi Craig David’le unutulmaz bir Bodrum partisine daha ev sahipliği yaptı.

15 Temmuz 2013 10:03
Craig David Fırtınası Esti!
Türkiye’nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası olmaktan öte sunduğu alışveriş, sosyal yaşam ve eğlence olanaklarıyla benzersiz bir yaşam merkezi olarak yenilenen Palmarina Bodrum’da bulunan Billionaire Club, benzersiz konseptiyle eğlenceye renk katmaya ve dünyaca ünlü starları ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay gerçekleşen açılış partisindeki performansıyla gecceye katılanları hayran bırakan ünlü İngiliz R&B şarkıcısı Craig David, yoğun istek üzerine 13 Temmuz’da TS5 DJ SET’i ile tekrar sahne aldı.


25 yaşındayken ulaştığı 20 milyonu aşan satış rakamıyla, Avrupa’da en büyük ticari başarıyı kazanmış R&B şarkıcısı olarak unutulmazlar arasına giren, 2001 yılında Walking Away şarkısıyla Amerika ve Avrupa’da dillerden düşmeyen Craig David, geccede özel DJ setlist’inin yanı sıra söylediği şarkılarla soluksuz bir performans sergiledi. Kış boyu Miami ve Londra arasında partiden partiye mekik dokuyan David, partide Bodrum’a ve Billionaire Club gecelerini çok sevdiğini ve Avrupa’yı dolaşacağı yaz turnesi boyunca tekrar tekrar gelmek istediğini belirtti.


Ünlü İtalyan iş adamı Flavio Briatore’nin sahip olduğu, Türkiye’de ilk olarak The Istanbul Edition Hotel içerisinde açılan Billionaire Club ile İstanbul gecce hayatına iddialı bir giriş yapmıştı. İstanbul’dan sonra kendine özgü eğlence tarzını Bodrum’a taşıyan Billionaire Club; en son teknoloji ses ve ışık sistemleri, İtalya’da özel olarak yaptırılan beyaz ve altın renklerin hakim olduğu tasarım ürünleri ve göz kamaştıran dekorasyonu ile Bodrum tutkunlarının gözde eğlence adresi olmaya devam ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bodrum Billionaire , Craig David

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz