Bildiğiniz tatların farklı lezzetlerini Frankie İstanbul’da hissedeceksiniz!

Şehrin kaosundan uzak, kaliteli bir akşam için; Frankie İstanbul!

27 Mart 2017 16:00
Bildiğiniz tatların farklı lezzetlerini Frankie İstanbul’da hissedeceksiniz!
Nişantaşı’nda Sofa Hotel’inin teras katında bulunan Frankie İstanbul, müşterilerine benzersiz bir akşam geçirmek için her şeyi sağlıyor. Düzenlediği etkinlikleri ile kendinden söz ettiren Frankie İstanbul, en iyi kokteyl deneyimi sunmakta. Kaya Demirel ve Ayşem Koltukoğlu’nun birlikteliğinin ortaya koyduğu bu mekan, akşamları oldukça şık, gecceleri ise eğlenceli olmayı hedeflemiş.

Bildiğiniz tatların farklı lezzetlerini Frankie İstanbul’da hissedeceksiniz!


Sofa Hotel’in 8.katında yer alan Frankie İstanbul, 3 farklı konsept oluşturmuş; Canlı müzik için gelenler sahnenin önünde konumlanmış olan bistrolarda gecesini geçirebilmekte, restoran bölümü ise sahnenin yanında yer almakta. Akşam yemeğinizin ardından, keyifle yudumlayacağınız içkilerinize harika bir canlı müzik eşlik ediyor.


Yaz aylarında üstünün açılabildiği mekanın bahçe bölümü ise oldukça konforlu ve rahat. Lounge olarak adlandırılan bu bölümde şehrin kalabalığından uzaklaşıp, manzara eşliğinde yorgunluk atabilirsiniz.


Birbirinden farklı yemek sunumları ile alıştığınız tatlardan farklı bir lezzet alacaksınız. Traça Cevizhe, Enginar Dolması, Kadayıf Rulo ve Küşleme gibi farklı lezzetler aynı tabakta sunuluyor.Haftanın 4 günü canlı müziği olan Frankie, eğlenceyi de doruklara çıkartıyor. Yemek saatinden hemen sonra saat 22.00’da başlayan canlı müzik, müşterileri yoğun bir günün sonunda hem rahatlatıyor, hem de eğlendiriyor.Metin Arolat, Sibel Tüzün ve Barbaros gibi isimlerin şarkı söylediği akşamlar oldukça renkli geçiyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Frankie İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz