Big Chefs Dubai ''Riverland'' şubesi açıldı!

Türkiye’ nin önde gelen restoran zinciri markası Big Chefs, yurtdışında büyüme hayalini gerçekleştirdi.Hızla büyümekte olan restoran zinciri uzun hazırlıklar sonunda ortaya çıkan Big Chefs Dubai ''Riverland'' şubesini açtı.

25 Ocak 2017 18:36
Big Chefs Dubai ''Riverland'' şubesi açıldı!
2007 yılında Gamze Cizreli tarafından Ankara'da kurulan Big Chefs, sunduğu servis ve hizmet kalitesiyle rakiplerine fark atıyor. Yüzde 40'ı özel sermaye fonu olan Taxim Capital'e geçen firma, 200 milyon liraya yaklaşan cirosuyla da dikkat çekiyor. Yatırımcıları arasında Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası (EBRD), Avrupa Yatırım Fonu (EIF), Alman Yatırım ve Kalkınma Bankası (DEG) gibi uluslararası kurumları barındıran Taxim Capital, bu yatırım ile markayı yurtdışında daha fazla büyütmeyi hedefliyor.

2020'ye kadar 24'ü yurtdışında olmak üzere 85 adet yeni şube açma hedefi bulunan BigChefs,rotasını Avrupa'ya ve Güney Doğu Asya'ya çevirdi. ''Big Chefs ruhunu'' tüm dünyaya göstermek isteyen fima, yiyeceklerin orjinalliğini bozmamak adına simiti bile Türkiye'den getirtiyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: bigChefs Dubai

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz