Big Chefs'den duyarlı davranış!

Meme Sağlığı Derneği’nin başlattığı ve 10 yıldır aralıksız yürüttüğü meme kanseriyle mücadele projesine Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zinciri markası Big Chefs'de destek vererek farkındalık hareketinin anlamlı bir parçası oldu.

18 Ekim 2017 09:21
Big Chefs'den duyarlı davranış!
Meme sağlığı konusunda kurulduğu günden beri bilimsel, kültürel ve sosyal projeler gerçekleştiren Meme Sağlığı Derneği’nin başlattığı meme sağlığı farkındalık hareketinin destekçileri arasında Big Chefs de yer alıyor. Ekim ayı boyunca tüm dünyada gündem olan meme sağlığı farkındalık hareketi ülkemizde Big Chefs gibi duyarlı destekçiler sayesinde her yıl daha da güçleniyor.

Tüm Big Chefs şubelerinde ekim ayı boyunca sipariş edilen her Pink Power Smoothie’nin geliri meme sağlığı konusunda bilimsel çalışmalar yürüten ve kadınlara ücretsiz olarak tarama hizmeti veren Meme Sağlığı Derneği’ne bağış olarak dönüyor. Yine ekim ayı boyunca tüm şubelerde Big Chefs’in güler yüzlü personeli projenin simgesi haline gelen pembe kurdele takarak farkındalık hareketinin birer parçası oluyorlar. Big Chefs aynı zamanda sosyal medya hesaplarında “pembenin gücü” etiketiyle paylaşımlar yaparak bu konudaki duyarlılığın sosyal medya üzerinden de yayılmasına katkıda bulunuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz