Big Chefs Tarabya

Boğazın eşsiz manzarasında sushi keyfi şimdi SushiCo ile Big Chefs Tarabya’da…

22 Ağustos 2013 11:39
Big Chefs Tarabya
Boğaz hattına sushi keyfi Big Chefs Tarabya ile geliyor! Boğazın kenarında dört mevsim eşsiz bir manzara seyrederek günün her saati keyifli vakit geçirme imkanı sunan Big ChefsTarabya, Uzakdoğu yemekleri tutkunlarının vazgeçemediği SushiCo ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle sushi keyfini deniz kenarına taşıyor.


Big Chefs Tarabya, geniş menüsünü sushi ile zenginleştiriyor

Tarabya şubesinin ruhuna özel oluşturulan ve birbirinden lezzetli deniz mahsulleri sunan “Denizci” menüsünden sonra sushi seçenekleriyle de Big Chefs Tarabya menüsü zenginleşiyor. SushiCo’nun farklı çeşitlerde sunduğu vazgeçilmez lezzetleri, Big Chefs Tarabya’nın sushi barında müdavimlerini bekliyor. ‘Nigiri’, ‘Sashimi’, ‘SushiRolls’, ‘Özel Roll’ ve ‘Set Menüler’le farklı damak tatlarına uygun geniş seçim alternatifleri sunan sushi barı, Big Chefs Tarabya’nın terasında konukların beğenisine sunuluyor. İstanbul’un en güzel boğaz manzarası eşliğinde sunulan SushiCo lezzetleri, Big Chefs Tarabya’da denenmesi gereken yeni tatlar arasında yer alıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs Tarabya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz