Big Chefs şimdi de Kuveyt'te!

Büyük şeflerin Orta Doğu’daki yolculukları devam ediyor. Dubai ve Suudi Arabistan’da açılan şubelerden sonra Kuveytliler ile ilk kez Abu Halaifa bölgesinde buluşuyorlar. Türkiye’nin bir numaralı restoran zinciri markası Big Chefs, Kuveyt’lilerin yemek ve eğlence lokasyonu Sea View Food Complex’de ilk şubesini 23 Haziran itibarı ile açıyor.

22 Haziran 2017 10:24
Big Chefs şimdi de Kuveyt'te!
KUVEYT Sea View Food Complex artık Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası Big Chefs’e de ev sahipliği yapıyor olacak. Büyük şefler, Türk mutfağının damakta iz bırakan lezzetlerini artık Kuveyt’liler için de sergileyecekler.

Yurt dışında açılan her bir Big Chefs şubesinde olduğu gibi, Abu Halaifa şubesinde de mobilyadan, mutfak ekipmanlarına, aydınlatma elemanlarından, tabağa, zeytinyağından nar ekşisine kadar pek çok malzeme Türkiye’den gönderiliyor.


Ortadoğu ülkelerinde yeme-içme sektörünün gelişmesi ve Türk lezzetlerinin ilgi görmesi ile ilk yurt dışı şubesini Eylül 2014’ de Dubai’de açan Big Chefs, yeni şubesi ile Kuveyt’lilere merhaba demekten gurur duyuyor.

Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs, Abu Halaifa şubesinde heyecanla yeni misafirlerini bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz