Big Chefs İran için ilk adımı attı

2007 yılında Ankara'da başlayan lezzet yolculuğu Big Chefs'ten harika bir haber daha geldi!

28 Mayıs 2016 10:43
Big Chefs İran için ilk adımı attı
Türkiye'de Ankara, İstanbul, Adana, Bursa, Bodrum, Diyarbakır, İzmir ve Mersin'de açtığı şubelerinin yanı sıra Dubai ve Suudi Arabaistan'da da şube açan, ülkemizin lezzet gururu Big Chefs şimdi de İran yolcusu!

Türkiye'nin en başarılı zincir restoranı olma özelliği taşıyan Big Chefs, açtığı her şubesinden aynı çizgiyi koruması ve lezzetinden ödün vermemesiyle dünya markalarıyla yarışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gecce Mekan Oscarları'nda "En İyi 50 Mekan" arasına giren ve ödülü kazanan Big Chefs'in kurucusu Gamze Cizreli, şahsi instagram hesabında yaptığı son paylaşımıyla sevindiren haberi işte şu satırlarla verdi:

"Sayın Ticari Ataşemiz Mehmet Ali Erkan'ın da katılımlarıyla Monsoongroup ile anlaşmamızı imzaladık. Gördük ki markamız İran'da başında harika bir kadının, Rana Moaveninan'ın olduğu güçlü bir grupla emin ellerde.. İlk lokasyonumuzu da bulduk. Allah utandırmasın."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz