Big Chefs ile “Margarita Fest” zamanı

Big Chefs, lezzetli ve bir o kadar da eğlenceli “Margarita Fest”i ile yaza Meksika usulü renkli ve ferah bir başlangıç yapıyor.

23 Haziran 2014 15:50
Big Chefs ile “Margarita Fest” zamanı
Big Chefs, “Büyük Şefler” olarak keyifli lezzet yolcuğuna devam ediyor. Lezzetleri ve ayrıcalıklı sunumları ile yeme – içme dünyasında fark yaratan Big Chefs’in 9 – 25 Haziran tarihlerinde düzenlediği“Margarita Fest”inde, ferah ve içimi keyifli margaritanızı yudumlarken, “Hangisi Gerçek Meksikalı” yarışmasıyla da unutulmaz bir eğlencenin parçası olacaksınız.

“Margarita Fest” boyunca, Big Chefs’in her şubesinden üç garson Meksika şapkası takacak ve her gün üç müşteriye “Hangisi Gerçek Meksikalı” diye sorulacak. Sorunun yanıtı, o gün en iyi servis yapan garsonda saklı… Tecrübelerine, sezgilerine ve şansına güvenerek, doğru tahminde bulunanların margaritası Big Chefs’ten hediye…Üstelik hediyeniz de öyle kuru kuru verilmiyor, gayet özenle hazırlanmış bir ödül törenine dâhil oluyor, alkışlar, flaşlar, maytaplar, Meksika şapkası ve marakaslar eşliğinde hediyenize kavuşuyorsunuz.

“Margarita Fest”in fotoğraflarını #bigchefsmargaritafest hashtagiyle sosyal medyadan takip edebilir, Big Chefs’in bu unutulmaz coşkusuna siz de en yakın adresten dâhil olabilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , margarita fest

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz