Big Chefs ile Down Sendromu Derneği için sen de büyük bir adım at

2007 yılında Ankara’da kurulan, Türkiye’de ve dünyada hızla büyüyen Big Chefs, 15 Kasım’da gerçekleşecek olan Vodafone 37. İstanbul Maratonu’na “Down Sendromu Derneği” için katılarak çok anlamlı bir desteğe imza atıyor!

10 Kasım 2015 14:24
Big Chefs ile Down Sendromu Derneği için sen de büyük bir adım at
Yenilikçi bakış açısı ve alanında yarattığı farkla, Türkiye’deki yeme – içme kültürüne yön veren Big Chefs, dünya markası olma yolunda attığı önemli adımlar kadar sosyal sorumluluk çerçevesinde de birbirinden özel çalışmalara imza atıyor.

Başta Big Chefs’in kurucu ortağı, girişimleri ile ünlü iş kadını Gamze Cizreli olmak üzere, Big Chefs ekibinin “Down Sendromu Derneği” adına katıldığı Vodafone 37. İstanbul Maratonu’na, Leyla Alaton, Ayşe Özyılmazel, Saffet Emre Tonguç, Ayşe Kucuroğlu, Duygu Bal gibi ünlüler de destek veriyor.

2013 yılından bu yana down sendromlu gençlere kendi bünyesinde iş imkanı sağlayan Big Chefs, “Down Sendromu Derneği” ile başlattığı özel çalışmayı #BüyükBirAdımAt projesiyle bir üst boyuta taşıyor!

Big Chefs ile halk koşusunda yer almak isteyenler, elde edilen tüm gelirin “Down Sendromu Derneği”ne aktarıldığı, 30TL’ye satışa sunulan, numaralı maraton tişörtlerinin bulunduğu özel kitlere İstanbul’daki tüm Big Chefs şubelerinden ulaşabilirler.

15 Kasım Pazar günü, saat 08.30’da, Boğaziçi Köprüsü’nden önceki Altunizade’deki son çıkış sapağında, bordo Big Chefs balonlarıyla belirlenen buluşma noktası, Big Chefs ile halk koşusuna katılarak, “Down Sendromu Derneği”ne destek olmak ve onlar için önemli adımlar atmak isteyenleri bekliyor!


Big Chefs hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz