Big Chefs Emaar Square Mall açıldı!

Büyük şefler, İstanbullular ile Nisan ayında Üsküdar’ da kapılarını aralayan Emaar Square Mall’ da bir kez daha bir araya geliyor. Big Chefs, 6 Haziran’ da EMAAR’ da açılan 41. şubesi ile Anadolu Yakası’ nın yepyeni keyif noktası olmaya aday!

07 Haziran 2017 10:54
Big Chefs Emaar Square Mall açıldı!
2007 yılında Ankara’da kurulan ve bugün tüm Türkiye’de hızla büyümeye devam eden Big Chefs café/brasserie zinciri, yeni şubeleri için lokasyon seçerken çağdaş dünyanın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Türkiye’ ye ilk defa giren lüks moda markalarının yanı sıra yeme-içme, eğlence gibi modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca hizmet vermeye yönelik benzer bir yaklaşım ile hayata geçen EMAAR Alışveriş Merkezi’nde 6 Haziran’ da açılan Big Chefs stil ve keyif sahibi şehirlilerin uğrak yeri olacak.
Yeni Big Chefs EMAAR şubesinin açılış saati 10:00, kapanış saati ise 00:00. Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs, Emaar Alışveriş Merkezi’nde heyecanla müdavimlerini bekliyor.

Besleyici, sağlıklı, mevsime uygun lezzetleri, konforlu ve sıcak atmosferi ile Big Chefs EMAAR yeni sosyalleşme noktası haline gelerek sezona damgasını vuracak!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz