Best Restaurant Summer - 2015 turneye çıktı!

Gecce Yayın Gurubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Summer – 2015 çıktı!

29 Haziran 2015 13:47
Best Restaurant Summer - 2015 turneye çıktı!
Ve şimdi, her an her yerde karşınıza çıkabilir; hazır olun.

Çünkü Best Restaurant Summer - 2015 turneye çıktı.


Gecce hayatının en deli dolu, en çılgın ve en havalı mekanı Cahide'yle başlayan turnemiz, İstanbul'un eğlence ritmini belirleyen Sortie, şehrin en ayrıcalıklı kulübü Su Ada ve Levent'teki Sarper Petrol ile devam etti bu hafta.


Kısa bir süre içinde İstanbul'un bir çok noktası ile Bodrum ve Çeşme'nin en popüler mekanlarında Best Restaurant Summer -2015 dergisiyle karşılaşacaksınız.


"Bu yazın eğlence ve lezzet rotasını biz çizdik!" diye boşuna söylemiyoruz. Sizleri Best Restaurant Summer - 2015 ile buluşturmak için her ayrıntıyı düşünüp, harekete geçiyoruz.


Bu yaz, her yaz olduğu gibi yine bizimle güzel olacak. Takipte kalın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz