Beluga

Votkanın Anavatanı Rusya’dan Beluga Vodka..

20 Şubat 2013 09:40
Beluga
Hiçbir katkı maddesi olmadan, %100 doğal enzimler, malt ve Sibirya pınarlarından gelen berrak su ile üç kere distile edilerek üretilen Beluga Vodka...

Adını Avrupalı Mersin balığından alan Vodka Beluga, Sibirya’nın endüstriden arındırılmış bir köşesinde tamamen organik olarak üretilmektedir. Yavaş büyüyen ve geç olgunlaşan bu balık gibi ismini verdiği Vodka Beluga‘nın filtre edilip berrak halini alışı, dinlendirilmesi ve nihayetinde o kendine has otantik Rus votkası tadını alması da yavaş yavaş gerçekleşir. Öyle ki bu süreç Beluga’da 30 gün iken Beluga Gold Line’ da 90 güne kadar çıkmaktadır.

Beluga bir saf arıtımdır. Beluga genetiği değiştirilmiş hiçbir ürün kullanılmadan, enzimatik kimyasal katkı maddeleri ile üretilen diğer tahıl içeceklerinin aksine, doğal fermantasyon prosesi ile üretilen, doğal ve çevreye duyarlı bir votkadır. Eski yöntemlere sadık kalınarak ürüne hiçbir sentetik madde bulaştırmamayı prensip edinen Beluga bu nedenle alkol oranını da proses aşamasında ürüne ilave edilen maltın etkisiyle meydana gelen fermantasyon sonucu açığa çıkan alkolden sağlıyor. Üretiminin her aşamasında uluslar arası kabul görmüş kontrol analizleri yapılarak belirlenmiş kalite unsurlarının korunmasına üstün titizlik gösterilen Beluga, güçlü aroması, damakta zengin kadifemsi bir tat bırakması diğer votkalardan ayıran en önemli özelliklerdir.

ADCO tarafından ithal edilen Beluga Votka, seçkin restoran, bar ve marketlerde tüketicisiyle buluşuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Beluga Vodka

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz