Beegee ve Ozan Çolakoğlu, 360istanbul’daki performanslarıyla coşturdu!…

Türkiye’de elektronik müziğin yıldızı DJ Beegee ile en hit şarkıların ünlü aranjörü Ozan Çolakoğlu’nun 360İstanbul’da beklenilen buluşması, büyük beğeni topladı. Müzik dolu bir gecce yaşatan ikili, birlikte yaza da damga vuracaklarını söyledi.

25 Mart 2013 10:26
Beegee ve Ozan Çolakoğlu, 360istanbul’daki performanslarıyla coşturdu!…
DJ Begee ve Ozan Çolakoğlu, 360İstanbul’da yeni remixleri ve aranjmanları ile performans sergiledi. Birlikte projelerine devam edeceklerini söyleyen Beegee ve Ozan Çolakoğlu, hem müzikleriyle hem de bitmek bilmeyen enerjileriyle 360İstanbul’da muhteşem bir gecce yaşattı.

Tüm dünyada popüler hale gelmeye başlayan Dubstep müzik akımına Türkiye’de ve Avrupa’da öncülük edeceklerini belirten Beegee ve Ozan Çolakoğlu, bu anlamda da birlikte ilkleri gerçekleştireceklerini ilettiler. İlerleyen çalışmalarında Dubstep akımını, Türkiye’de ön plana çıkartacaklarının altını çizdiler.

Performans öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili; ''Bu ikinci beraber sahnemiz. Beraber çalmaktan büyük zevk alıyoruz. Müzikal açıdan iyi bir ikiliyiz. Bakış açımız arasındaki farklılıklar bizi besliyor'' dediler. 2013 yazında birlikte stüdyoya girmeyi düşündüklerini de söyleyen ikili yurtdışı ile ilgili hedefleri olduğunu ifade ederek yaptıkları müziğin evrensel olduğunu, hali hazırda bir başarı grafikleri olduğunu ve bunu daha ilerilere taşımak istediklerini söylediler.

1991 yılından beri Türkiye’nin en önemli sanatçılarının albümlerinin ve en iyi film müziklerinin görünmeyen kahramanı olan Ozan Çolakoğlu, Tarkan ile yapacakları yeni albüm hazırlıklarını başlattıklarını da paylaştı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz