BeeGee, 5 Ekim Cumartesi geccesi 360 East Moda’da!

Müziği, başarılı performansları ve yüksek enerjisi ile kitlelere dans müziğini sevdiren BeeGee, 5 Ekim Cumartesi geccesi 360East Moda’da müzikseverler için DJ setinin başına geçiyor.

01 Ekim 2013 11:25
BeeGee, 5 Ekim Cumartesi geccesi 360 East Moda’da!
Türkiye’de elektronik müzik deyince, her yönü ile Birol Giray akıllara geliyor. DJ’liğinde Birol Giray, en enerjik performanslara setleriyle BeeGee imzasını atıyor. Tüm enerjisini, 360East Moda’ya eğlence dolu bir gecce için taşıyan BeeGee, 5 Ekim Cumartesi geccesi Anadolu yakasına renk katmaya geliyor. DJ, müzik ve dans üçlüsüne 360East Moda’da BeeGee ile eğlence deniliyor.

Elektronik müziğin gelişmesinde organizatör, DJ ve radyolar sahibi olarak önemli katkısı bulunan BeeGee, yaptığı prodüksiyonlarla adından sıkça söz ettiriyor. Elektronik müzik alt yapısını, Türkçe sözlerle bir araya getirerek Türkiye’de bir ilke imza atan Birol Giray “BeeGee”, Hande Yener , Ozan Çolakoğlu-Tarkan ve Manga’ya yaptığı remixler ile de Türk dans müziği kavramına yeni bir yön veriyor. Yurt dışında da büyük başarılara imza atan BeeGee, Türkiye'de trance müziğinin gelişmesinde yıllardır önemli rol alıyor.

5 Ekim Cumartesi geccesi BeeGee ile buluşmanın adresi belli... Hem kaliteli müzik dinlerim hem de eğlenirim diyorsanız bu buluşmayı kaçırmayın...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: BeeGee , 360East Moda

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz