BeeGee 29 Mart geccesi Ciroc'ta!

Türkiye'de yaptığı organizasyonlarla ülkemizde elektronik müziğin gelişmesinde büyük katkısı bulunan ve en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen BeeGee (Birol Giray), 29 Mart Cuma gecesi İstanbul Boğazının yeni mekanı "Case by Ciroc"un (eski Blackk) DJ kabininde müzik severlerle buluşuyor.

25 Mart 2013 11:44
BeeGee  29 Mart geccesi Ciroc'ta!
Radio FG ve Lounge FM’in kurucularından olan BeeGee, organizatör ve DJ’liğinin yanı sıra son dönemde Prodüktör kimliğini ön plana çıkarmış ve Ivy isimli parçası dunya listelerinde yer alarak dunyanın en önemli DJ’leri tarafından çalınmıştır. Türkiye’de ise elektronik müzik altyapısıyla Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği ilk Türkçe parçası Sen ve Ben ile dikkatleri üzerine çekmiş, ardından Hande Yener ve Tarkan’a yaptığı remixlerle büyük başarıya imza atmıştır.

BeeGee’nin yüksek enerjisi ve kaliteli müziğiyle "Case by Ciroc" un muhteşem boğaz atmosferinde gerçekleşecek olan gecceyi kaçırmayın!

Rezervasyon için: (0212) 236 7256
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Case by Ciroc , BeeGee

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz