Bayram tatlıları BigChefs’ten!

Ankara’da başlayan lezzet yolculuğuna İstanbul, Gaziantep, Mersin, Samsun ve Antalya illerinde açtığı şubeleri de katarak hızla büyüyen Big Chefs, hafızalardan silinmeyecek lezzetleriyle tatlı tutkunlarını baştan çıkarıyor. Bayramda damaklara hitap edecek farklı seçeneklerdeki tatlılar BigChefs’te meraklılarını bekliyor.

14 Ekim 2013 09:47
Bayram tatlıları BigChefs’ten!
Geleneksel mutfağa getirdiği farklı dokunuşlarla, yıllardır lezzet ve kaliteden ödün vermeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Big Chefs, tatlı menüsünde de bu yaklaşımını koruyarakher sezona uygun tatlı yelpazesi ile misafirlerini bayram boyunca da etkisi altına alıyor.

‘Ilık Beyaz Çikolata Soslu Dağ Meyveleri’, ‘Soğuk BlueberryCheesecake’, ‘Kağıt Helva Arasında Fıstıklı Parfe’ ve ‘Krokan ve Karamelli Kup’ ile yaz aylarına uygun serinletici tatlara imza atan Big Chefs, yaklaşan soğuk havalar için detatlı krizlerine önlem almayı ihmal etmiyor. Kışın temsilcisi kestanenin hayat verdiği ‘Kestaneli ve Karamelli Muhallebi’ ile‘Beyaz Çikolatalı Kestaneli Sufle’nin yanı sıra‘Banana Split’, ‘Balkabaklı Cheesecake’ve BigChefs’in vazgeçilmezleri arasında yer alan ‘Blueberry ve Mozarellalı Künefe’ gibi sıra dışı lezzetler sunanBig Chefs, ‘New York Cheesecake’, ‘Belçika Waffle’, ‘Elmalı Crumble’ile de tatlıda olan iddiasını da koruyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , tatlı , bayram

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz