Bayram için alternatif tatil rotaları

Bayramda bir Ayvalık kaçamağına ne dersiniz? Peki biraz daha uzaklaşıp Güney'e mi insek? Antalya? Adana? Siz bu bayramda ne yapacaksınız?

30 Mayıs 2019 13:36
Bayram için alternatif tatil rotaları
CUNDA ADASI BAYRAM İÇİN HARİKA BİR ALTERNATİF

Bay Nihat Restaurant


Cunda Adasına gelip de Bay Nihat'ta yemek yemeden ayrılmak mümkün değil. İşletme sn. Ahmet Nihat Bekit tarafından 1978 yılında hizmete açılmıştır. Cunda Adası'nı ziyaret eden spor siyaset sanat ve iş dünyasının bir çok ünlü ismini ağırlayan müessese, bir anlamda Cunda Adası'na ev sahipliği yapmaktadır.

BAYRAMDA ADANA'NIN LEZZETLİ YEMEKLERİNİ Mİ TERCİH EDERSİNİZ?

ONBAŞILAR KEBAP


ONBAŞILAR markası, 1904 yılından beri şehrin adıyla anılan Adana kebap ve kebap çeşitlerini erkek koyun etinden geleneksel tarifleriyle yaparak lezzetlerini sürdüren, kendine özgü mangalda pişirerek etin gerçek lezzetini almanızı sağlayan, Adana’da yıllarca değişmeyen lezzet ve ürünlerini de özel sunumu ile konuklarına tarihi damak tadını yaşatan ve bu lezzetleri markalaştırmış bir kebap restoranıdır.

NEXT REPUBLİC RESTAURANT


Next Republic , modern restoran/bistro/bar olarak, sabah 10:00'dan gece 01:00'e kadar hizmet vermektedir.
Next Republic, güne restoran olarak başlayıp ; gün batımıyla birlikte ses seviyesini yükselterek bar konseptine geçer ve insanları çeken bir mıknatıs haline dönüşür.

BİRAZ DAHA GÜNEYE İNİP ANTALYA'YA MI GİTSEK?

ASMANİ


Akra’nın 10. katında adını gökyüzünden alan restoran: ASMANİ

Yemeklerin Şef Mehmet Öztürk ve ekibine, müziklerin Suat Ateşdağlı’ya emanet edildiği, adını gökyüzünden alan
ASMANİ, tarladan toplanıp aynı gün servis edilen taptaze ve doğal lezzetleriyle Antalya’nın çekim merkezi olmayı sürdürüyor.

PABLİTO

Keyfin ve lezzet tutkunlarının yeni buluşma noktası: PABLITO


Konaklama kavramını değiştirecek yepyeni bir life style URBAN SOCIAL konsepti ile misafirlerini kendine daha da hayran bırakmaya hazırlanan Akra’nın muhteşem yeniliklerine şahit olmaya hazır mısınız?

Urban Social konsepti ile her şeyin yeniden taçlandırıldığı Akra, hafızalara kazınacak yeni bistro markası PABLITO ile bu yeni dönemde de adını zirveye yazdırmaya devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: alternatif , mekan , rota

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz